Решетилівська Майстерня Художніх Промислів

Жіночий одяг

Жіночий одяг. Національні вишиванки для вишуканих леді

З кожним роком набуває все більшої популярності сучасна жіноча вишивка. Вона зараз у тренді світових модних мейнстрімів – її все частіше використовують вітчизняні та закордонні дизайнери, що є визнанням цього виду мистецтва у всьому світі. Це не є дивним, бо цей оригінальний, самобутній та витончений одяг заслуговує на увагу з боку прекрасної статі. Стати власницею української жіночої вишиванки можливо, якщо вибрати одяг до смаку в каталозі художньої майстерні «Соломія».

Вишукані луки в етно-стилі

Кожна жінка, що бажає виглядати неперевершеною та неповторною, має придбати для себе предмети гардеробу в національному стилі. Традиційні сорочки, блузки, туніки виконані з природного льону, мають різні фасони та представлені в повній розмірній лінійці. Жінка будь-якого віку, комплекції та стильових уподобань у одязі може купити жіночу вишиванку з орнаментом, виконаним:

Виробник пропонує вибагливим жінкам купити вишите платя у вигляді туніки, розшите чудовими маками у червоних та зелених кольорах на грудях, по краю рукава та по подолу. Воно має червоний пасок із бахромою. Туніка буде гармоніювати із будь-якою життєвою ситуацією – буде доречною і всяк день, і в свята.

Унікальні вироби нанесено у різних техніках та в різній кольоровій гамі. Блакитні, чорні, білі нитки виконують однотонний орнамент та в поєднанні кольорів.В майстерні легко підібрати та купити жіночу вишиванку із візерунками, виконаними:

Жіночими орнаментами вважаються всілякі прямі хрести, квадрати, зубці, хвилі, діагональні нитки, пружки, квіти і квіткові розетки. На відміну від чоловічої сорочки, в якій прикрашається комір і груди, жіноча вишиванка вишивається на рукавах, подолі, пазухах і комірцях. Будь-який з орнаментів в змозі виконати митці майстерні, якщо серед пропозицій каталогу не знайдеться бажаної.

Національний колорит чудового вбрання

Жінка, яка вважає себе модною та стильною, може підкреслити свої природні принади за допомогою чудової вишиванки, яку можна придбати навіть у якості весільного вбрання. Виконані у комбінований спосіб сніжно-білі блузи «Рішельє» вразять оточуючих та будуть достойною альтернативою звичайній сукні. Будь-який з вибраних замовницею варіантів може бути заказаний онлайн, або за допомогою телефонного дзвінку по контактному номеру.