Решетилівська Майстерня Художніх Промислів

Чоловічий одяг

Одяг для чоловіків, що люблять Україну

Гардероб щирого українця важко уявити без речей, які виконані в етностилі з додержанням традицій предків.Українські чоловічі вишиванки сильніше за інші підкреслюють його національну приналежність, життєві принципи та стан душі. Вони виступають елементом самоідентифікації народу як в межах рідної держави, так і за її кордонами. Придбати подібні елементи чоловічого одягу можна, ознайомившись із різноманітними пропозиціями онлайн каталогу компанії «Соломія», яка пропонує покупцям широкий вибір подібних товарів за демократичною ціною.

І в свята, і в будні

Значення вишиванок не обмежується тільки побутовими та естетичними функціями. Вони – символ добрих намірів, порядності,визнаний оберіг українського народу. Чоловіча вишивка, нанесена на повсякденну та нудну сорочку, перетворює її в неповторний та стильний одяг. Оригінальний дизайн робить її трендовою, а яскраві візерунки дають оберіг душі й тілу. Особливим значенням наділені орнаменти спереду, бо здавна чоловіки вважалися захисниками та воїнами, яким цей захист потрібний як нікому.

Сучасні виробиіз чоловічою вишивкою в Україні Решетилівська Майстерня Художніх Промислів «Соломія» пропонує з двома типами виконання:

Не дивлячись на те, що машинні візерунки практично не відрізняються від виконаних вручну, продукція з ручною роботою коштує дорожче. Умовно, вироби можна розподілити за довжиною рукавів (довгі, короткі),відсутністю або кроєм комірця, який буває за формою:

Всю продукцію виготовлено з натурального льону, орнаменти виконано нитками високою якості в одному відтінку кольорів або в кількох.В асортименті представлено як святкові, так і повсякденні варіанти. Вибираючи вишиванку для чоловіка, слід враховувати його вік, пріоритетні цінності та характер. 

Як придбати сучасні вишиванки для чоловіків?

Зробити незабутній подарунок коханому, потішити незвичайним сюрпризом тата чи дідуся можливо, якщо ознайомитися з каталогом виробів майстерні «Соломія» та купити чоловічу вишиванку. Якщо покупець розгубився і не може визначитися з вибором, менеджери допоможуть вибрати найкращу для конкретного чоловіка модель.Варто підтримувати етнічний стиль в одязі, адже національні колорит та символіка – це не пережиток минулого, а справжнє сучасне мистецтво, яке втілює все найкрасивіше та цінніше з того, що змогли зберегти і відтворити митці з різних куточків нашої країни. Заказати сорочку-вишиванку можна по телефонах, вказаних на сайті виробника, або онлайн – скориставшись спеціальною формою.