Решетилівська Майстерня Художніх Промислів

Вишивка

Вишивка. Різноманітність стилів і використання в декорі одягу

В Україні вишивання – вміння, котрим донедавнього часуволоділи мешканці всіх регіонів. У кожної області, навіть села раніше була своя унікальна техніка вишивання – з наймолодшого віку дівчаток навчали цьому мистецтву. Вишивка в Україні - це засіб самоідентифікації народу, символ, що зберігає його коріння та втілює духовні цінності, міфологію, релігіюдавнє мистецтво предків. Достеменно звісно, что в ній зашифровано генетичний код українців.

Невід'ємна ознака одягу в народному стилі

Українські вишиванки решетилiвськой майстернi – це не простий повсякденний одяг. В них зосереджено те святе, рідне, особисте, що є у кожної людини. Вони бувають жіночі,чоловічі, дитячі, ті які вдягають щодня та у свята. Раніше за ними можна було отримати інформацію про походження та статус власника. Решетилівська Майстерня Художніх Промислів «Соломія» пропонує купити вишиванки, широкий вибір яких представлений в онлайн каталозі інтернет-магазину. Жіночі блузи виготовлені з природного льону, орнаменти на них вишиті гладдю та хрестиком високоякісними нитками на грудях та довгих рукавах. Різноманітність мотивів знайшла вираз у власних назвах, які має кожна вишиванка:

В створенні художніх композицій застосовані червоні, чорні та блакитні кольори, що якнайкраще відповідають меті та задумці митців.Чоловічі вишиванки також можна вибрати з численних варіантів з ручною та Комі`ютерною вишивкою. Одяг представлений у версіях із короткими та довгими рукавами, з орнаментами, виконаними у різних техніках (хрестик, гладь). Материал, з якого вони зроблені – природний льон, візерунки зроблені нитками високої якості. Можна підібрати за власними уподобаннями сорочки світлого та темного відтінків, на яких вишивка виконана різними кольорами чи в одному кольорі. Харізматичні та унікальні, вони також мають власні назви, які повністю відповідають їх ексклюзивному екстер'єру:

  1. «Вітерок»;
  2. «Нарцис»;
  3. «Водограй»;
  4. «Господар»;
  5. «Владислав»;
  6. «Полуботок» и пр.

Вироби представлені у широкому ціновому діапазоні. Кожний покупець зможе придбати для себе одяг, який сподобався.

Переваги покупок від виробника

Українська вишивка прикрашає не тільки традиційний одяг, але й інші вироби домашнього ужитку, такі як килими та гобелени, скатертини та рушники. В інтернет-магазині можливо придбати якісні та ексклюзивні речі, які будуть вигідно виділяти своїх власників серед оточуючих, створюючи неповторні луки в народному стилі. Наприклад, вишитi рушники. Вишиванка – як оберіг, що має закодований енергетичний потенціал, який допомагає гармонійному розвитку особистості людини та вливає на іі щасливу долю.Замовити вироби просто на сайті, скориставшись спеціальною формою чи здійснивши дзвінок по одному з вказаних там контактних телефонів. Співробітники дадуть відповіді на всі виникаючі питання щодо оплати та доставки товару.