Решетилівська Майстерня Художніх Промислів

Килими-гобелени

Килими-гобелени

Незвичайний та окремий вид мистецтва, що є одним із найважливіших та найдавніших елементів національної культури українського народу – це виготовлення унікальних килимів-гобеленів ручної роботи. Уже багато століть вони цінуються багатьма колекціонерами по всьому світу та прикрашають домівки. Навіть зроблений по одному макету, кожен виріб має свої особливості і відмінності. Виробництво гобелена вручну - це творчість, при якій майстер додає в будь який з них свою «родзинку», частинку бачення світу, надихає своєю любов`ю до життя.

Українські гобеленові картини – різноманітність та витончений колорит

Зробити свій побут та будинок привабливішими Вам допоможуть картини з гобелену Решетилівської Майстерні Художніх Промислів «Соломія». Творча праця художників, майстерність килимарниць і технічні можливості, роблять можливими відтворення і урізноманітнення орнаментальних форм, багатофігурних композицій, портретних зображень та інше. Виробами майстерні прикрашено інтер'єри громадських будівель, українських закордонних  посольств, національного центру бізнесу і культури в Греції, палацу мистецтв "Україна", приватних колекцій та ресторанів і готелів вищого рівню.

Ознайомившись із пропозиціями онлайн каталогу компанії, можна вибрати та купити гобеленові картини із вовни з сюжетами:

 

 

Гобелени мають різні розміри й можуть прикрасити приміщення в житлі будь якого класу, викликаючи зацікавленість та заздрість оточуючих. Ексклюзивні килими стануть тим акцентом, який зробить інтер`єр унікальним і водночас затишним. Покупці можуть придбати не тільки вже готові роботи, а й вибрати в каталозі ескізи, за якими майстрині виконають гобелен на замовлення в розумні терміни. 

Старовинні и завжди сучасні

Купити гобелени у досвідченого виробника із багатими традиціями – дуже раціональне та вдале рішення. Висока якість натуральних матеріалів, з яких вони виготовляються, помножена на художню майстерність професіоналів, що їх створюють, народжують справжні витвори мистецтва. Заказ можна зробити на сайті виробника або подзвонивши по одному із вказаних на ньому телефонів.